Magazín

Naše rady a zkušenosti

MUDr. Iva Macháčková a Jiří Gavar Vám přejí mnoho úspěchů

Hodně štěstí při hubnutí, pevné zdraví a osobní pohody v novém roce Vám přejí Jiří Gavar výživový poradce a MUDr. Iva Macháčková - celostní medicína.

Cíl a motivace

Spokojenost je brzda úspěchu. Ve zdraví nebo při hubnutí to platí dvojnásob! Jak si správně zvolit svůj cíl, aby Vám byl motivací.

Statistiky hubnutí

Která metoda hubnutí je nejefektivnější? Jelikož si vedeme detailní statistiky za posledních 10 let, dokážeme říci, jaké metody hubnutí se našim klientům osvědčily nejlépe jak při hubnutí, tak při následném držení váhy!

Prevence nemocí a podpora zdraví

Zdraví neznamená absenci nemoci. Být zdravý je víc, než nebýt nemocný. Být zdravý tedy znamená být fyzicky, duševně, sociálně i esteticky v pohodě.

Systemická terapie a hubnutí

Psychika a fyzická kondice Možná se divíte, jak spolu souvisí systemická terapie a hubnutí? Odpověď je jednoduchá, všechno se vším souvisí. Můžeme říci, že psychika ovlivňuje fyzickou kondici a také hubnutí. Zážitky, ať už pozitivní či negativní výrazným způsobem ovlivňují náš přístup k jídlu na podvědomé úrovni.

Pamlsková vyhláška - TV Nova

Ve školách si děti opět mohou koupit např. bagetu. Někdo vyhlášku uvítal, jiný odsoudil. My jsme však přesvědčeni, že vše začíná výchovou a vedením ke zdravému životnímu stylu doma!

Překyselení organismu aneb jak předcházet nemocem - Knihcentrum, Ostrava

Překyselení organismu aneb jak předcházet nemocem - Knihcentrum, Ostrava | Centrum Vitality Na Dlani

z našeho magazínu

Magazín

Magazín o hubnutí, zdravém životním stylu, zdraví a prevenci. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme. Také se můžete objednat na rozbor jídelníčku nebo osobní konzultaci.