Magazín

Naše rady a zkušenosti

Kořen pampelišky jako „lék“

Kořen pampelišky je podle kanadských vědců silnější než chemoterapie. Vědci zjistili, že kořen pampelišky dokáže usmrtit rakovinné buňky bez toho, aby poškodil zdravé buňky. Žlutý zázrak nám také poslouží jako prevence před revmatismem a jinými degenerativními nemocemi pohybového aparátu. Sirup nám pomůže při onemocnění dýchacího traktu.

Primář MUDr. Erben o prevenci civilizačních chorob

Primář Erben: Farmaceutické firmy a lékaři vás vodí za nos, civilizačním chorobám se dá předejít

Vláknina – prevence rakoviny

Nedostatek vlákniny ve stravě a špatné stravovací návyky jsou jedním z faktorů zvyšujících riziko vzniku rakoviny.

Dokumenty

Dokumenty ke stažení pro nekomerční účely zdarma.

Hubnu, hubneš, hubneme očima klientky...

Jak těžké je začít hubnout? Na co vše se zaměřit? Dá se to vůbec zvládnout? Odpovědi z pohledu klienty Aleny.

Jak usnadnit činnost zažívacího ústrojí

Stalo se Vám, že po některém jídle jste byli plní energie a po jiném byste si nejraději lehli? Vše, co vložíme do úst, musí projít skrze naše zažívací ústrojí, což je cesta dlouhá zhruba devět metrů!

Velikonoční recepty

Upečte si zdravého velikonočního beránka nebo se nechte inspirovat chutnými recepty. Připravte si zdravou svačinku nebo večeři z vajíček, aby se vám doma nehromadila.

Cviky nejen pro seniory 60+

Tréninková videa | Hledáte vhodný cvik ke svému věku či zdravotnímu omezení? Inspirujte se instruktážními videi, kde se naučíte, jak můžete vytvářet pohyb či zpevnit svaly.

Odpustkový den

Čas od času udělá každý drobnou dietní chybičku. Chcete vědět, jak hřešit tak, aby tyto drobné chybičky neovlivnily Vaše výsledky? Je to jednoduché, když se budete řídit následujícím pravidlem ...

Význam potravinových doplňků

Abychom si zajistili dostatek vitamínů a minerálů, musíme konzumovat tři až pětkrát více ovoce a zeleniny, než tomu bylo dříve. V opačném případě nám vzniká deficit, který do budoucna zakládá pro zdravotní komplikace.

Jiří Gavar v České televizi - Proč zaručené diety nefungují?

Záznam pořadu "Dobré ráno" ze 7.1.2016, kde se řešily otázky zdravého hubnutí, která dieta je či není vhodná, atd. Hostem pořadu byl MUDr. Igor Bukovský, PhD.a Jiří Gavar

Novoroční dieta nebo hubnutí

Mnoho lidí usiluje o změnu, často jim však předsevzetí nevydrží déle než 14 dní, pojďme se podívat proč.

z našeho magazínu

Magazín

Magazín o hubnutí, zdravém životním stylu, zdraví a prevenci. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme. Také se můžete objednat na rozbor jídelníčku nebo osobní konzultaci.